Dziś jest niedziela, 5 maj 2024. Imieniny: Ireny, Waldemara

Pielgrzymka autokarowo - piesza do Sanktuarium Matki Bożej Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach

2023-05-15
Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę autokarowo - pieszą do sankruarium w Siekierkach, która odbędzie się dn. 10 czerwca br. tj. w sobotę po "Bożym Ciele". Koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy w zakrystii. Plan pielgrzymki poniżej.
Wyjazd z Dąbia o godz. 7.00
godz. 9.00 - Msza Święta w kościele w Moryniu
godz. 10.00 - wyjście do Siekierek Papieską Drogą Światła, upamiętniającą pielgrzymki św. Jana Pawła II do Ojczyzny; trasa liczy 14 km (jeżeli ktoś nie będzie mógł pójść pieszo, będzie mógł podjechać autokarem do Siekierek)
godz. 14.00 przyjście do sanktuarium w Siekierkach i wspólna modlitwa oraz ognisko
godz. 16.00 - wyjazd w drogę powrotną do Szczecina.
Prowiant, kiełbaskę i napoje na trasę i ognisko zabieramy we własnym zakresie.