Dziś jest środa, 21 luty 2024. Imieniny: Eleonory, Kiejstuta

Dziękujemy za głosowanie na modernizację alejek na cmentarzu w Dąbiu

2023-11-12
Dziękujemy za głosowanie na modernizację alejek na cmentarzu w Dąbiu
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na nasz projekt modernizacji alejek na cmentarzu w Dąbiu. Z radością informujemy, że projekt zyskał największą ilość głosów i będzie realizowany w ramach zadań wybranych w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim. Oczywiście realizacja zadania nie nastapi od razu, ponieważ potrzebne jest m.in. przygotowanie projektu, ogłoszenie przetargu i samo wykonanie zadania, dlatego trzeba liczyć się z okresem 2 a może nawet i 3 lat, ale najważnieszy punkt został wykonany, czyli projekt został wybrany dzięki wszystkim głosującym, za co jeszcze raz wszystkim z całego serca dziękujemy.