Dziś jest środa, 21 luty 2024. Imieniny: Eleonory, Kiejstuta

Nawiedzenie naszej parafii przez relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów

2024-01-07
Nawiedzenie naszej parafii przez relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów
W niedzielę 7 stycznia nasza parafia przeżyje szczególny dzień, ponieważ wieczorem będziemy gościć relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów. Relikwie przyjmiemy o godz. 21.00; o godz. 21.30 będzie sprawowana Msza Święta i o godz. 23.00 nastąpi przekazanie relikwii do kolejnej parafii. Zachęcamy do szczególnego uczestnictwa w tej wieczornej Mszy Świętej – w miarę możliwości całych rodzin a szczególnie małżonków. Rodzinę Ulmów mogliśmy poznać bliżej na początku września przed beatyfikacją, kiedy w kościele były przekazywane książeczki poświęcone tej rodzinie. Dzisiaj dodatkowo zachęcamy do obejrzenia wystawy znajdującej się w naszym kościele a przygotowanej przez Instytut Pamięci Narodowej. Kościół będzie dziś otwarty przez cały dzień (do godz. 21.00), aby spokojnie można było zapoznać się z historią rodziny przedstawioną na wystawie.