Dziś jest środa, 24 kwiecień 2024. Imieniny: Aleksandra, Horacego

Kiedy Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii? Dla kogo msza święta w niedzielę o godz. 12.30?

2020-04-25
W związku z panującą epidemią koronawirusa wspólna uroczystość Pierwszej Kominii Świętej zostaje przeniesiona na 20 września br. Jednocześnie będą trwały przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej w gronie rodzinnym, które to uroczystości odbędą się dla części dzieci w czerwcu br. W związku z tym - ze względu na ograniczenia ilości osób w kościele - prosimy aby na mszę świetą w niedzielę o godz. 12.30 przychodziły tylko i wyłącznie osoby, które zamówiły intencję mszy świętej oraz dzieci przygotowujące się do rodzinnej Pierwszej Komunii Świętej wraz z jednym z rodziców..