Dziś jest wtorek, 19 styczeń 2021. Imieniny: Henryka, Mariusza

Adoracja pokutno - wynagradzająca Najświętszego Sakramentu

2020-10-31
Adoracja pokutno - wynagradzająca Najświętszego Sakramentu
Adoracja pokutno - wynagradzająca przed Najświętszym Sakramentem w Dzień Zaduszny 2 listopada, za akt wandalizmu w naszej parafii.
W związku z aktami wandalizmu, które miały miejsce w ostatnim tygodniu w różnych miejscach naszej Ojczyzny i dotknęły także naszą parafię, w poniedziałek 2 listopada odbędzie się adoracja pokutno - wynagradzająca przed Najświętszym Sakramentem oraz w intencji nawrócenie sprawców tych czynów. Adoracja rozpocznie się po Mszy Świętej o godz. 15.00 i potrwa do Mszy Świętej o godz. 18.00, a po jej zakończeniu nastąpi wznowienie adoracji Najświętszego Sakramentu, które zakończy się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.