Dziś jest czwartek, 25 kwiecień 2024. Imieniny: Jarosława, Marka

Plan kolędy 2022 r.

2022-01-02
Plan kolędy 2022 r.
W roku bieżącym, podobnie jak to było rok temu, wizyta duszpasterska czyli kolęda odbędzie się na zaproszenie poszczególnych osób i rodzin. W związku z tym przedstawiamy poniżej plan kolędy. Jeśli ktoś chciałby jeszcze zgłosić chęć wizyty kolędowej, może to uczynić wpisujac na kartce znajdującej się na stoliku po lewej stronie po wejściu do kościoła swoje dane adresowe. Kolęda tzw. "wspólna" połączona z modlitwą w kościele odbędzie się po 16 stycznia.
Dziękujemy wszystkim, którzy wyrazili wolę wspólnej modlitwy, spotkania, rozmowy i błogosławieństwa domu. Kolęda odbędzie się z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych oraz według zaproponowanych godzin przedpołudniowych i wieczornych. Z racji, że nie ma zbyt wielu zaproszeń na wizytę kolędową, dlatego każdego dnia jest wyznaczonych po kilka ulic:
poniedziałek: Tczewska, Elbląska, Pucka, Słupska, Nysy, Regalicka, Jordana, Czereśniowa;
wtorek: Jugosłowiańska, Czarnogórska, Warmińska, Góralska, Kurpiów, Raciborska;
środa: Węgierska, Rumuńska, Mołdawska, Goleniowska, Nowogardzka;
piątek: Jeziorna, Macedońska, Kamieńska, Kostrzyńska, Ekologiczna;
sobota: Chorwacka, Róży Wiatrów, Babiego Lata; Miedwiańska, Dubrownicka, Belgradzka, Sarajewska, Goplańska, Starej Baśni, Kraszewskiego.
Poniedziałek 10 stycznia ul. Szybowcowa.
Po 10 stycznia planujemy wspólną modlitwę dla wszystkich pozostałych parafian, których będziemy zapraszać na wspólną modlitwę do świątyni według poszczególnych ulic.

Kolęda tzw. "wspólna", która będzie połączona z modlitwą w kościele dla pozostałych wiernych, odbędzie się w dn. 17 - 19 stycznia, według następującego planu:
poniedziałek – mieszkańcy ulic: Goleniowska; Tczewska, Pucka, Słupska i pozostałych ulic pomiędzy tymi głównymi ulicami do ul. Goleniowskiej włącznie;
wtorek – mieszkańcy ulic: od ul Bośniackiej włącznie w lewo w kierunku ul. Portowej
z ul. Szybowcową od nowych bloków włącznie;
środa – mieszkańcy ulicy Szybowcowej począwszy od ul. Bośniackiej i Róży Wiatrów
w kierunku ul. Nysy a więc do końca parafii.
Jeśli ktoś z przybyłych na modlitwę osób zechce złożyć ofiarę, to bardzo prosimy
o podpisanie koperty, natomiast wszystkim osobom i rodzinom, które już złożyły ofiary
z racji kolędy składamy serdeczne: Bóg zapłać. W tym roku ofiary zostaną przeznaczone m.in. na montaż klimatyzacji, którą planujemy założyć przed rozpoczęciem sezonu letniego.