Dziś jest piątek, 29 marzec 2024. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

DZIEŃ DOBRA - a zarazem święto wspólnoty CARITAS i ludzi o dobrym sercu.

2022-04-21
DZIEŃ DOBRA - a zarazem święto wspólnoty CARITAS i ludzi o dobrym sercu.
W NIEDZIELĘ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, która w tym roku przypada 24 kwietnia, będziemy obchodzić patronalne święto wspólnoty CARITAS oraz po raz pierwszy w Polsce DZIEŃ DOBRA. Nasza parafia włącza się w te działania i zaprasza na kiermasz robótek ręcznych oraz piknik w godz. 13.30 - 16.00.
Dla dzieci i młodzieży przygotowane są konkursy o św. Janie Pawle II. Dla osób korzystających z ZUPY W ŚRODĘ będzie przygotowany specjalny obiad. Parafian prosimy o upieczenie ciast i przyniesienie ich do salki parafialnej w niedzielę od godz. 9.00 (prosimy aby wszystkie blaszki i pojemniki były podpisane). Jeżeli ktoś chciałby przekazać coś z własnoręcznie wykonanych prac na kiermasz, to bardzo o to prosimy. Dochód z kiermaszu i pikniku oraz ze zbiórki do puszek, która będzie prowadzona po każdej Mszy Świętej przekażemy na remont dwóch pokoików naszych dwóch parafianek. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu i dzielenie się dobrem.