Dziś jest niedziela, 5 maj 2024. Imieniny: Ireny, Waldemara

Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

2022-10-31
Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
Plan obchodów uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego w naszej parafii oraz na cmentarzu w Dąbiu i cmentarzach w Szczecinie.
1 listopada Msze Święte według planu niedzielnego tj. o godz. 8.00; 9.30; 11.00 oraz 18.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 12.30.
Procesja na cmentarzu w Dąbiu rozpocznie się o godz. 12.00 a po jej zakończeniu będzie sprawowana Msza Święta.
Pamiętajmy, że w tym dniu obowiązuje nas uczestnictwo w Mszy Świętej a nie tylko samo nawiedzenie cmentarza.
2 listopada o godz. 15.00 w kościele Msza Święta w intnecji wszystkich Zmarłych poleconych w Wypominkach.
Wypominki od 2 listopada do soboty przed I Niedzielą Adwentu codziennie o godz. 17.45.
W każdą niedzielę listopada o godz. 15.00 na cmantarzu w Dąbiu będziemy modlić się w intencji Zmarłych Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwą różańcową.
Program modlitewny na Cmentarzu Centralnym oraz Cmentarzu Zachodnim przy ul. Bronowickiej:
1 listopada – Cmentarz Centralny: Msze Święte w Kaplicy Głównej o godz. 9.00, 12.00 - przewodniczy ks. bp Henryk Wejman (z procesją za Zmarłych) i 15.00; Cmentarz Zachodni – Msza Święta o godz. 15.00 z procesją modlitewną - przewodniczy ks. abp Andrzej Dzięga.
2 listopada – Cmentarz Centralny: Msza Święta o godz. 15.00 i modlitwa przy grobie kapłańskim - przewodniczy ks. abp Andrzej Dzięga.
3 listopada o godz. 12.00 w katedrze Msza Święta w intencji Zmarłych Biskupów i Kapłanów pracujących w naszej Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej - przewodniczy ks. abp Andrzej Dzięga.