Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Wniebowzięcia NMP

Ogłoszenia duszpasterskie na 15 sierpnia 2021 r.
1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Wniebowzięcia NMP oraz 101 r. „Cudu nad Wisłą”.
W sąsiedniej parafii w Dąbiu jest to jednocześnie uroczystość odpustowa.

2. Ponownie zapraszamy do udziału w pielgrzymce autokarowej organizowanej przez naszą parafię w dn. 20 – 25 września (szczegóły znajdziemy w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii).

3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wsp. św. Jacka - kapłana;
w piątek wsp. św. Bernarda opata i Doktora Kościoła; w sobotę wsp. św. Piusa papieża.

4. Polecamy nowe wydania tygodników NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.

5. Dziękujemy za wspólne uwielbienie Boga w dzisiejszej liturgii oraz złożone ofiary (można to uczynić osobiście składając ofiarę do koszyczków znajdujących się na klęcznikach komunijnych). Jednocześnie wszystkim wiernym składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa oraz opieki Świętych Patronów, pamiętając szczególnie o modlitwie w intencji dzisiejszego solenizanta ks. Mariana Szostaka oraz o wszystkich, którzy w tym tygodniu przeżywają swoje urodziny, imieniny lub rocznice wydarzeń rodzinnych.