Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 4 lipca 2021 r.
1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej gościmy ks. Sylwestra Kubika ? proboszcza parafii pw. św. Antoniego w Częstochowie a zarazem poetę. Po każdej Mszy Świętej przed wejściem do kościoła, będzie można nabyć tomiki poezji autorstwa naszego gościa, natomiast po Mszach Świętych o godz. 11.00 i 18.00 w salce katechetycznej odbędą się spotkania autorskie, na które serdecznie zapraszamy.

2. Pragniemy przypomnieć, że przez okres lipca i sierpnia Msze Święte w dni powszednie są sprawowane tylko o godz. 18.00, natomiast w niedziele o godz. 8.00; 9.30. 11.00, 18.00 i 20.00. Biuro parafialne w okresie wakacji będzie czynne tak jak obecnie, czyli poprzez telefoniczne umówienie spotkania lub zgłoszenie się do zakrystii po wieczornej Mszy Świętej.

3. W liturgii Kościoła wspominamy we wtorek bł. Marię Teresę Ledóchowską, natomiast w czwartek wspominamy św. Jana z Dukli.

4. W każdą środę zapraszamy na Msze Święte połączone z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, natomiast w czwartek o godz. 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.

5. W najbliższy piątek wyjątkowo odbędą się odwiedziny chorych w ich domach. Gdyby były nowe osoby, które chciałyby, aby je odwiedzać co miesiąc z Komunią Świętą, to bardzo prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub telefonicznie.

6. Polecamy nowe wydania tygodników NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY. W tygodniku NIEDZIELA przeczytamy m.in. o tym czym jest i czemu służy Fundusz Kościelny, natomiast w GOŚCIU NIEDZIELNYM poczytamy m.in. o tym czym jest i jaka powinna być toleracja, o emeryturach stażowych oraz historii rodziców, którzy ofiarnie wychowywali chore od urodzenia bliźniaczki. Wszystkim wiernym polecamy do lektury nowe numery bezpłatnych czasopism DOBRE NOWINY oraz GŁOS SZCZECIŃSKO ? KAMIEŃSKI, które znajdują się w kruchcie kościoła.

7. Dziękujemy za wspólne uwielbienie Boga w dzisiejszej liturgii oraz złożone ofiary.
Jednocześnie wszystkim wiernym składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa oraz dużo zdrowia, pamiętając szczególnie o tych, którzy w tym tygodniu przeżywają swoje urodziny, imieniny lub rocznice wydarzeń rodzinnych.