Dziś jest poniedziałek, 10 maj 2021. Imieniny: Antoniego, Antonina

Co z kolędą?

2020-12-20
Co z kolędą?
W związku z trwającą pandemią i planowaną narodową kwarantanną, wizyta duszpasterska czyli kolęda - zgodnie z wytycznymi ks. abpa Andrzeja Dzięgi - w dotychczasowej formie zostaje odwołana a odwiedziny wiernych przeniesione na czas po ustaniu pandemii. Ewentualne wcześniejsze odwiedziny będą miały charakter indywidualny i mogą się odbyć po 17 stycznia 2021 r., przy zachowaniu obowiązujących zasad epidemicznych oraz na wyłączną prośbę zainteresowanej osoby lub rodziny. Zgłoszenia takiej wizyty duszpasterskiej można dokonać w zakrystii lub telefonicznie.

Czy będzie Pasterka?

2020-12-20
Czy będzie Pasterka?
Udział w Eucharystii sprawowanej w nocy czyli tzw. Pasterce, należy do jednej z najważniejszych form przeżywania świąt Bożego Narodzenia. Z racji ograniczeń odnośnie ilości osób, które mogą przebywać wewnątrz kościoła przygotowane zostanie nagłośnienie, tak aby osoby, które chciałyby uczestniczyć w tej Mszy Świętej stojąc na zewnątrz kościoła, mogły uczestniczyć w liturgii. Na takie rozwiązanie pozwalają obowiązujace przepisy, które zarazem zobowiązują do zachowania dystansu 1,5 m oraz zasłaniania ust i nosa, o co usilnie prosimy. Msze Święte tzw. "Pasterki" będą sprawowane w wigilię Bożego Narodzenia o godz. 22.00 i 24.00.

Nasza parafia na profilu społecznościowym

2020-11-30
Nasza parafia na profilu społecznościowym
Informujemy, że od wczoraj czyli od dnia rozpoczęcia nowego roku duszpasterskiego oraz nowego okresu liturgicznego czyli Adwentu, nasza parafia jest obecna na profilu społecznościowym jako: Parafia Rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia NMP w Szczecinie Dąbiu. Zachęcamy do polubienia strony naszej parafii na tym profilu.

RORATY godz. 7.00

2020-11-29
RORATY godz. 7.00
W dni powszednie Adwentu poranna Msza Święta czyli tzw. RORATY będzie sprowowana o godz. 7.00. Z tej racji nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.00. Dzieci i młodzież zapraszamy na wieczorne Msze Święte adwentowe o godz. 18.00, podczas których tematem przewodnim będzie Eucharystia - CUD NAD CUDAMI. Dzieci prosimy o przygotowanie lampionów.

Biuro parafialne nieczynne.

2020-11-12
W związku ze stanem epidemii obowiązującym w całym kraju informujemy, że Biuro Parafialne pozostaje nieczynne do odwołania. W celu załatwienia jakiejkolwiek sprawy, prosimy o przyjście do zakrystii po wieczornej Mszy Świętej lub kontakt telefoniczny 509 431 721.