Dziś jest piątek, 29 marzec 2024. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta

Boże Narodzenie - życzenia świateczne.

2022-12-25
Boże Narodzenie - życzenia świateczne.
Z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Parafianom, Rodakom i Gościom, życzymy pokoju w sercu płynącego z adoracji Dziecięcia, które jest Panem i Mesjaszem. Niech Nowonarodzone Dziecię obdarza wszystkich swoimi łaskami, aby w ten sposób każdy doświadczył Bożej miłości i czułości a potem dzielił się nią z innymi. Radosnego i rodzinnego w pokuju serca przeżycia świąt. Szczęść Boże.

Wigilia dla ubogich.

2022-12-20
Wigilia dla ubogich.
We wtorek 20 grudnia, po poświęceniu Jadłodzielni odbyła się wigilia dla ubogch i bezdomnych, w której uczestniczyło prawie 40 osób. Zazwyczaj byly to osoby korzystajace z środowej zupy, przygotowywanej przez naszych parafian. Zupa jest wydawana w salce parafialnej w każdą środę o godz. 17.00.

Nowa Jadłodzielnia przy naszej parafii.

2022-12-20
Nowa Jadłodzielnia przy naszej parafii.
We wtorek 20 grudnia o godz. 16.00 została poświęcona przez ks. Maruisza Ogórskiego - zastępcę dyrektora CARITAS Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej, nowa Jadłodzielnia, która została zlokalizowana przy ul. Czarnogórskiej. Pamiętajmy, aby nie marnować posiłków i dzielić się z potrzebującymi jedzeniem, bądź produktami spożywczymi, które mogą posłużyć ludziom biednym i bezdomnym, szczególnie korzystającym w naszej parafii z "środowej zupy".

RORATY

2022-12-04
RORATY
Serdecznie zapraszamy na poranne Mcze Święte ku czci Najświętszej Maryi Panny zwane Roratami, które sprawujemy w dni powszednie o godz. 7.00 od poniedziałku 5 grudnia, do wigilii Bożego Narodzenia włącznie (wtedy nie ma Mszy Świętej o godz. 8.00). Dla dzieci Msze Święte adwentowe są sprawowane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy z lampionami.

Misje u stóp Krzyża oraz rekolekcje adwentowe

2022-11-26
Misje u stóp Krzyża oraz rekolekcje adwentowe
Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach adwentowych, które będziemy przeżywać w dni powszednie w poniedziałek i wtorek o godz. 8.00 oraz w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00. Przez cały tydzień (od piątku do piątku włącznie) trwamy na modlitwie przeżywając "Misje u stóp Krzyża". Kościół jest otwarty na indywidualną i wspólnotową modlitwę codziennie od godz. 7.00 do godz. 20.00. Plan każdego dnia: 8.00 - Msza Święta; 15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa lub Gorzkie Żale; 17.30 - modlitwa różańcowa; 18.00 - Msza Święta; 19.00 - adoracja wspólnotowa i później modlitwa w ciszy do godz. 20.00. Serdecznie zachęcamy do udziału.