Dziś jest poniedziałek, 10 maj 2021. Imieniny: Antoniego, Antonina

15 rocznica odejścia do domu Ojca Jana Pawła II

2020-04-02
15 rocznica odejścia do domu Ojca Jana Pawła II
Dzisiaj przypada 15 rocznica odejścia do domu Ojca umiłowanego Ojca Świętego Jana Pawła II. W naszej parafii za Jego wstawiennictwem od 9. dni modlimy się w intencji o ustanie epidemiii koronawirusa, o zdrowie dla chorych, o siły i wsparcie dla personelu medycznego i wszystkich, którzy służą społeczeństwu wypełniając wszelkie zawody użyteczności publicznej oraz prosimy o łaskę nieba dla zmarłych. Nie zapomnajmy o tym, jak wielkiego mamy przed Bogiem orędownika.

Nie bedzie odwiedzin chorych w I piątek miesiąca

2020-03-31
Nie bedzie odwiedzin chorych w I piątek miesiąca
W związku ze stanem epidemii koronawirusa oraz w trosce o zdrowie i życie naszych parafian informujemy, że w najbliższy I piątek miesiąca tj. 3 kwietnia, nie odwiedzimy chorych. Jednocześnie przypominamy, że jesteśmy zawsze do dyspozycji parafian - szczególnie gdyby istniało zagrożenie życia - i zawsze przyjdziemy z posługą sakramentalną, jeśli bedzie taka potrzeba.

Biuro Parafialne nieczynne

2020-03-29
Informujemy, że Biuro Parafialne pozostaje nieczynne do odwołania. W sprawach pilnych np. pogrzeb oraz indywidualnych prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.

Krótka refleksja nad Ewangelią V Niedzieli Wielkiego Postu

2020-03-29
Krótka refleksja nad Ewangelią V Niedzieli Wielkiego Postu
Dzisiejsza Ewangelia prowadzi nas do domu Łazarza, Marty i Marii. Z relacji Ewangelistów wynika, że Jezus był bliskim przyjacielem rodziny. Obecna sytacja stanu epidemii koronawirusa w której się znajdujemy, wymaga od nas aby nasze domy stały się miejscem szczególnie miłym Jezusowi. Postarajmy się Go tak ugościć, jak na to On zasługuje, jako Ten, który jest naszym życiem i zmartwychwstaniem.

Papież Franciszek dn. 27 marca 2020 r.

2020-03-28
MEDYTACJA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA
WYGŁOSZONA W WATYKANIE - 27 marca 2020 r.